Projekt domu Aria 6
- Dostępny w 5 dni
- Bezpłatna wysyłka
- Zwrot/wymiana 14 dni
- Drukuj kartę projektu
-
Dodaj do ulubionych
- Porównaj ulubione
Prezentowany projekt na skutek ciągle zmieniających się warunków technicznych wymaga nieco więcej nakładu pracy przy adaptacji do działki. Polega to głównie na pogrubieniu izolacji cieplnej budynku oraz częściowym przeredagowaniu opisu. Projekt wciąż cieszy się zainteresowaniem dlatego jest dostępny w specjalnej cenie.
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 141.65 m²
- powierzchnia garażu 31.01 m²
- powierzchnia zabudowy 149.75 m²
- powierzchnia dachu 260.00 m²
- kubatura 745.00 m³
- wysokość 7.34 m
- EP 86.15 kWh/(m²rok)
Technologia i rodzaj zabudowy
ściany: | 3-warstwowe - pustak ceramiczny |
stropy: | żelbetowe, wylewane |
dach: | dachówka ceramiczna CREATON, kąt nachylenia 33° i 13° |
ogrzewanie: | gazowe, pakiet "Kotłownia na paliwo stałe", olejowe |
Rysunki szczegółowe
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki
W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.
Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.
Koszty budowy
Bezpłatny PAKIET DODATKÓW
Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Opis do projektu Aria 6
Tradycyjny dom zaprojektowany na szeroką lecz stosunkowo płytką działkę. Elementem uatrakcyjniającym bryłę budynku jest charakterystyczne „wole oko”, umieszczone symetrycznie w stosunku do wejścia i nadające całości wdzięku i estetyki. Zadaszony taras, wykusz w salonie, pokój-gabinet na parterze, dwustanowiskowy garaż, strych na poddaszu do zaadaptowania na garderobę to dodatkowe atrybuty domu.
Witam Słupy, o których Pan wspomina są słupami konstrukcyjnymi, trzymającymi więźbę. Jeżeli zależy Panu na ich usunięciu, należy w tym celu przeprojektować więźbę dachową (pojawią się wtedy w niej elementy stalowe). Zaznaczam, że wszelkie zmiany w projekcie są nanoszone na etapie adaptacji u architekta lokalnego. Osoba taka wykona zagospodarowanie terenu oraz zajmie się procedurą uzyskania pozwolenia na budowę. Od nas wraz z projektem wyjdzie bezpłatna zgoda na zmiany. Pozdrawiam
Witam, czy w tym projekcie nie można ominąć tych drewnianych słupów stojących w pokojach na środku? Kolega już mieszka w takim domu i w każdym pokoju stoi słup na środku a mi się to strasznie nie podoba.
Witam, w projekcie nie ma nigdzie mowy o dachówce zakładkowej. Być może myląca jest wizualizacja domu ale budynek powstaje na podstawie dokumentacji technicznej a nie obrazka. Jeśli ma Pan jakieś uwagi dotyczące konstrukcji proszę o wskazanie konkretnych miejsc w budynku, budzących Pańskie wątpliwości a postaramy się ustosunkować do Pańskich uwag. Pozdrawiam.
Wizualnie domek nienajgorszy, ale rozwiązania arch - konstr. to masakra. Prosze popatrzeć na rysunki szczegółowe. Ten domek można by było zrobić naprawde dobrze i fajnie. Sam fakt ze w projekcie zastosowano jako pokrycie dachu dachówke zakładkową nie świadczy dobrze o autorze tego projektu. Na tego typu konstr dachu stosuję wyłącznie dachókę karpiówkę gdzie połać dachu będzie stanowiła jedną całość z delikatnym łukowym przejściem z płaszczyzny połaci o kącie 33st do wolego oka.