Projekt domu Cyprys 7
- Dostępny w 24H
- Bezpłatna wysyłka
- Zwrot/wymiana 14 dni
- Regulamin promocji >>
- Drukuj kartę projektu
-
Dodaj do ulubionych
- Porównaj ulubione
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 156.65 m²
- powierzchnia garażu 27.47 m²
- powierzchnia zabudowy 152.41 m²
- powierzchnia dachu 168.00 m²
- kubatura 898.00 m³
- wysokość 8.36 m
- EP 69.79 kWh/(m²rok)
Technologia i rodzaj zabudowy
zabudowa: | dwukondygnacyjny |
ściany: | 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika |
stropy: | żelbetowe, wylewane |
dach: | dachówka ceramiczna CREATON, kąt nachylenia 21° |
ogrzewanie: | gazowe |
Rysunki szczegółowe
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki
W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.
Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.
Koszty budowy
Bezpłatny PAKIET DODATKÓW
Pobierz wycenę w 3 minuty
Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Opis do projektu Cyprys 7
Cyprys 7 to energooszczędny budynek mieszkalny, którego program funkcjonalny został rozmieszczony na dwóch pełnych kondygnacjach. Ten piętrowy projekt domu charakteryzuje się nowoczesną stylistyką oraz funkcjonalnym układem wnętrz. Elewacja została wykończona jasnym tynkiem połączonym z drewnianą okładziną oraz płytami elewacyjnymi, które dobrze komponują się z dachówką w kolorze ceglastym. Wejście główne do budynku zostało w praktyczny sposób zadaszone, dzięki zaprojektowaniu podcienia wzdłuż wysuniętego od frontu garażu. Na parterze zlokalizowano część dzienną domu. Przestronny salon z kominkiem został połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Kuchnia charakteryzuje się długim blatem roboczym, ułatwiającym przygotowywanie posiłków oraz dużym oknem, które doświetla wnętrze naturalnym światłem. Uzupełnieniem programu funkcjonalnego na parterze jest gabinet, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego oraz łazienka. Piętro zostało zagospodarowane jako część nocna. Znajdują się w nim dwa pokoje z dostępem do wspólnego tarasu oraz trzecia sypialnia z wyjściem na taras znajdujący się nad garażem. To dodatkowa strefa relaksu na świeżym powietrzu obok przytulnego, częściowo zadaszonego tarasu, który dostępny jest z salonu. W pełni wyposażona łazienka oraz garderoba dopełniają komfortowy program części nocnej domu. W budynku znajduje się także część gospodarcza z garażem oraz kotłownią z dodatkowym zewnętrznym wyjściem od strony ogrodu.
Do Grausen, Czy mozna prosic o przeslanie jakis zdjec z realizacji ? Mozna spytac w jakiej okolicy go Pan stawia ?
Witam czy projekt zawiera rozkład instalacji poe wentylację z rekuperacją? Czy ktoś może ma już doświadczenie w tym temacie dla tego domu? Pozdrawiam
Właśnie kończymy budowę tego domu. Jest niesamowity. Koszty jego wybudowania o dziwo się zgadzają, ale po zastosowaniu zwykłego wykończenia (bez płyt i deski elewacyjnej oraz bez zagospodarowania terenu wokół budynku. Do projektantów: projekt zawiera błąd dot. wysokości posadzki w garażu, w miejscu bramy garażowej. Przekrój pokazuje inną wysokość niż rozrysowany szczegół. Brakuje również szczegółu zbrojenia stropu, który jest oznaczony na rzucie zbrojenia. Oczywiście dobra ekipa poradzi sobie z takimi przeszkodami bez problemu.
Panie Filipie, jest możliwość wprowadzenia zaproponowanych przez Pana zmian. Niestety niezbędna będzie ingerencja konstruktora. Na zmiany wydamy bezpłatną zgodę, którą będzie mógł wykorzystać architekt adaptujący z Pana regionu. Pozdrawiam!
Witam, 1. Czy istnieje techniczna możliwość narożnego przeszklenia północno wschodniego narożnika salonu? Oknami na całej wysokości salonu, Bez konieczności drzwi balkonowych. 2. Likwidacji łazienki przy salonie i na piętrze, kosztem powiększenia salonu i połączenia pionu kominowego z kotłownią. 3. Czy istnieje możliwość podpiwniczenia projektu ?
Witam Warunki techniczne wyraźne określają odległości budynku od granicy działki. Są to 4m przy ścianie z otworami oraz 3m od ściany bez otworów. Jeżeli nie zachowa Pan tych odległości (co do centymetra) składając projekt do urzędu, niestety nie otrzyma Pan pozwolenia na budowę. Pozdrawiam
Jak to jest z tą szerokością działki? Mam zamiar kupić taką o szerokości 20m, a ten projekt przewiduje minimalną szerokość 20.5m. Czy ktoś będzie się czepiał takiej różnicy przy uzyskiwaniu pozwolenia na budowę?
Witam, czy w ramach modyfikacji możliwe jest dodanie w tym projekcie pokoju nad garażem i kotłownią, przy jednoczesnym przeniesieniu okna na klatce schodowej na ścianę frontową i jednoczesnym wprowadzeniu modyfikacji opisanej poniżej przez pana Krzysztofa?
Witam, zmiany są możliwe do zrobienia. Szczegóły omówimy kontaktując się z Panem telefonicznie. Pozdrawiam
Cyprys 7 w lustrzanym odbiciu- jestem zaiteresowny tym projektem, jednakże chciałbym mieć garaż dwustanowiskowy, tj. powiększenia garażu o 0,5m (czy wystarczyłoby, wymiary działki ogranicza), i czy można także o te 0,5 m przesunąć ścianę za garażem powiększając tym samym pokój dzienny na parterze, i sypialnię na pietrze. Jaki byłby koszt adaptacji projektu do moich potrzeb.