Projekt domu Szyper 7 bal-S
- Projekt na zapytanie
- Bezpłatna wysyłka
- Zwrot/wymiana 14 dni
- Regulamin promocji >>
- Drukuj kartę projektu
-
Dodaj do ulubionych
- Porównaj ulubione
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 73.83 m²
- powierzchnia zabudowy 92.92 m²
- powierzchnia dachu 118.00 m²
- kubatura 321.85 m³
- wysokość 4.97 m
- EP 69.12 kWh/(m²rok)
Technologia i rodzaj zabudowy
zabudowa: | letniskowy |
ściany: | bal drewniany + wełna mineralna |
stropy: | na belkach drewnianych |
dach: | dachówka bitumiczna, kąt nachylenia 26° |
ogrzewanie: | elektryczne |
Rysunki szczegółowe
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki
W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.
Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.
Koszty budowy
Bezpłatny PAKIET DODATKÓW
Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Opis do projektu Szyper 7 bal-S
Dom letniskowy parterowy z częściowo zagospodarowanym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3-osobowej rodziny. Dom posiada bogaty program funkcjonalny. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny połączony z otwartą kuchnią oraz łazienkę i dwie sypialnie. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe pomieszczenie na poddaszu, które może zostać wykorzystane na przykład jako pokój hobby. Do praktycznych stron projektu można zaliczyć spiżarnię przylegającą do kuchni oraz kominek.
Projekt Szyper 7 został pomyślany jako domek letniskowy, parterowy. Zmiany o których pan pisze są jak najbardziej możliwe do wykonania. Doprojektowanie piwnicy z garażem, oraz adaptację na funkcję mieszkalną całoroczną można uwzględnić na etapie adaptacji projektu. Do każdego opracowania załączamy wykaz zmian jakie można wprowadzić w projekcie przed złożeniem go w urzędzie.
witam jestem zainteresowany projektem w tym stylu ale dom musi spełniać swoją funkcjonalność czyli mozliwość aby był całoroczny i nie oszukujmy się ale wiekszość osób preferuje ogrzewanie typu eko-groszek lub węgiel/ drzewo, ogrzewanie gazowe to alternatywna cześć ogrzewania nie wszyscy podchodzą do tego z entuzjazmem, wiec myślę iż schody które kierują ku górze mogły by tworzyć jeden ciąg ku podpiwniczeniu na połowie budynku gdzie mogły by się znajdować kotłownia pod łazienką i osobne miejsce na składowanie opału plus garaż( pod dwoma pokojami sypialnymi) dla auta z bramą garażową od zaplecza budynku kazdy sobie ceni auto garażaowe zwłaszcz w zimie a umieszczenie go ponizej budynku a nie w jednym ciagu pozwoli na postawienie na niewielkiej działce,ewentualnie poziom zero mógłby być wyzej uniesiony aby wyjazd z garazu był łagodniejszy a (bardaż) elewacja była mniej narazona na wilgoć,
Witam, Szyper 7 jest jedyną wersją Szypra z bali, jaką posiadamy. Dostosować projekt do wymogów stawianych domom jednorodzinnym może architekt adaptujący go do warunków miejscowych.
Czy macie Panstwo wersje Szypra caloroczna z bali?
Witam, należy przewidzieć sposób ogrzewania domu oraz sprawdzić (może to zrobić architekt adaptujący) współczynniki przenikania ciepła przez przegrody. W efekcie końcowym trzeba będzie docieplić ściany, podłogę na gruncie i dach. Należy przeprojektować schody, teraz stopnie mają wysokość 19,2cm, w domu jednorodzinnym maksymalna wysokość to 19cm.
co należało by zmienić w tym projektcie by został zakwalifikowany jako całoroczny?
Witam, niestety nie posiadamy wersji całorocznej tego domu. Istnieje możliwość zaadaptowania projektu do całorocznego. Może się tym zająć architekt odpowiedzialny za dostosowanie projektu do warunków miejscowych. Domami całorocznymi z rodziny Szyprów są: Szyper M, Szyper2, Szyper3, Szyper4, Szyper5, Szyper8, Szyper9,
Czy jest wersja całoroczna projektu?