Projekt domu Malutki 5
- Dostępny w 24H
- Bezpłatna wysyłka
- Zwrot/wymiana 14 dni
- Drukuj kartę projektu
-
Dodaj do ulubionych
- Porównaj ulubione
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 119.58 m²
- powierzchnia zabudowy 89.19 m²
- powierzchnia dachu 153.18 m²
- kubatura 578.00 m³
- wysokość 8.98 m
- EP 25.02 kWh/(m²rok)
Technologia i rodzaj zabudowy
zabudowa: | jednorodzinny z użytkowym poddaszem |
ściany: | 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika |
stropy: | żelbetowe, wylewane |
dach: | dachówka ceramiczna CREATON, kąt nachylenia 45° |
ogrzewanie: | gazowe, na paliwo stałe |
stolarka: | okna dachowe marki Velux |
Rysunki szczegółowe
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki
W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.
Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.
Koszty budowy
Bezpłatny PAKIET DODATKÓW
Pobierz wycenę w 3 minuty
Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Opis do projektu Malutki 5
MALUTKI 5 to projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły, o powierzchni wynoszącej 122 m². Ten fakt czyni naszego MALUTKIEGO 5 całkiem okazałym budynkiem mieszkalnym, który będzie pięknie prezentował się zarówno w otoczeniu nowoczesnej, miejskiej zabudowy, jak i na tle wiejskich krajobrazów. Jest on świetną propozycją dla posiadaczy wąskich działek.
Minimalistyczna aranżacja zewnętrzna
Projekt domu z zewnątrz sprawia wrażenie przytulnego i komfortowego miejsca do życia. Frontowa weranda przechodzi w taras usytuowany z drugiej strony domu. W salonie znajduje się wyjście na taras w formie dużych przeszkleń pięknie doświetlających wnętrze strefy dziennej. Walory estetyczne wzbogaca słup konstrukcyjny, tworzący zadaszenie tarasu, a poddasze kusi wysokimi oknami i rozległym balkonem.
Bogate wnętrze parteru
Frontowe wejście prowadzi do niewielkiego przedsionka pełniącego funkcję wiatrołapu, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem zabezpieczającym przed chłodem z zewnątrz. W dalszej części domu znajduje się obszerny salon o powierzchni 29 m², w którym zmieści się wygodna kanapa oraz strefa jadalniana przy oknach wychodzących na ogród. Taki układ przestrzenny z pewnością umili rodzinne posiłki pięknym widokiem na malownicze zachody słońca. W przedstawionym projekcie nasz architekt zaproponował utworzenie odrębnej od salonu kuchni. Taka aranżacja pozwoli użytkownikom salonu odpoczywać z dala od kuchennego zgiełku.
Funkcjonalne poddasze
Schody umieszczone w centralnej części budynku przenoszą nas na poddasze, gdzie znajdziemy trzy sypialnie i łazienkę z miejscem na prysznic i wannę. Do głównej sypialni została przyłączona komfortowa, zamykana garderoba. Z drugiej strony domu usytuowano dwie pozostałe sypialnie, w których bez problemu znajdzie się również przestrzeń na biurko do nauki, czy też miejsce do zabawy dla dzieci. Obie te sypialnie posiadają wyjście na rozległy balkon.
Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie Malutki 5 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.
Grupa Budujących – Budujemy Malutkiego
Wszystkich zainteresowanych projektami z tej serii zapraszamy do dołączenia do zamkniętej grupy Budujemy Malutkiego na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dołącz do grupy.