Projekt domu Paproć 5
- Dostępny w 5-7 dni
- Bezpłatna wysyłka
- Zwrot/wymiana 14 dni
- Drukuj kartę projektu
-
Dodaj do ulubionych
- Porównaj ulubione
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 120.88 m²
- powierzchnia zabudowy 160.08 m²
- powierzchnia dachu 225.80 m²
- kubatura 611.06 m³
- wysokość 6.92 m
- EP 67.60 kWh/(m²rok)
Technologia i rodzaj zabudowy
zabudowa: | jednorodzinny |
ściany: | 2-warstwowe - pustak ceramiczny Porotherm 25 Profi + styropian Termo Organika |
stropy: | z wiązarów dachowych firmy MITEK |
dach: | dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 40° |
ogrzewanie: | gazowe |
Rysunki szczegółowe
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki
W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.
Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.
Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Paproć 5.
Zadzwoń: 577 007 206
Cena kosztorysu dla projektu Paproć 5 wynosi 600 zł.
Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.
Kosztorys budowlany zawiera:- tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
- przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
- zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
- zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
- zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.
Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.
Bezpłatny PAKIET DODATKÓW
Pobierz wycenę w 3 minuty
Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Opis do projektu Paproć 5
Paproć 5 to projekt domu parterowego skierowany do osób marzących o domu w stylu nowoczesnej stodoły. Idealne wykończenie elewacji oraz układ funkcjonalny dopracowany w każdym szczególe to tylko niektóre zalety projektu. Bryła budynku jest prosta, została zaprojektowana na rzucie prostokąta i przykryta dwuspadowym. Dach nie posiada okapów, co jest charakterystyczne dla tego typu domów. Elewacja budynku została wykończona tynkiem i deską elewacyjną. Dach pokryty został dachówką ceramiczna w szarym kolorze. Całość prezentuje się niezwykle elegancko. Projekt należy do kategorii projektów domów w stylu nowoczesnej stodoły.
Projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły
Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły charakteryzują się dachem dwuspadowym bez okapów oraz licznymi przeszkleniami. Brak okapów sprawia, że dach wydaje się lżejszy i bardziej elegancki oraz daje duże możliwości w aranżacji elewacji, dzięki czemu budynek może mieć zarówno nowoczesny, jak i tradycyjny charakter. Projekty domów nowoczesne stodoły łączą w sobie prostotę, funkcjonalność i estetykę. Prosta bryła zaprojektowana na rzucie prostokąta to również szybsze tempo budowy i mniejsze koszty. Projekty tego typu nieustannie zyskują nowych zwolenników, którzy poszukują domu nawiązującego do tradycyjnych wzorców typowych dla terenów wiejskich
Funkcjonalne i dopracowane wnętrza
Paproć 2 to porterówka z wyraźnym podziałem na strefy użytkowe dzienną i nocną. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń składająca się z salonu, kuchni i jadalni. W salonie wygospodarowano miejsce na wygodną kanapę, stolik z fotelami oraz kozę, która umili czas w długie chłodne wieczory. W jadalni zmieścił się duży stół, przy którym z całą pewnością będzie można organizować większe spotkania w gronie znajomych lub rodziny. Strefę dzienną dopełnia otwarta kuchnia, która oddzielona została od pozostałej części domu wysokim barkiem. W tej części domu pojawiły się panoramiczne przeszklenia, które otwierają dom na ogród wprowadzając jednocześnie dużą ilość naturalnego światła. Strefa nocna to trzy wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Jedna z sypialni zaprojektowana została jako apartament gospodarzy, posiada bowiem prywatną łazienkę oraz długi ciąg szafet garderobianych. Program użytkowy domu dopełnia wiatrołap z pojemną szafą, niewielkie WC oraz pomieszczenie gospodarcze.